strona główna | ważne informacje | kursy wspinaczkowe | instruktor PZA | o mnie | galerie | kontakt | facebook

Szkoła wspinania


KURSY WSPINACZKOWE

SZKOŁA WSPINANIA TOMASZA SZPORA - SZPORT.pl

Instruktor PZA

Terminy szkoleń Terminy szkoleń

W tym roku tylko cztery terminy:

nr. kursu termin zgłoszenie
I11.06.- 16.06.2019zamknięty
II09.07.- 14.07.2019zamknięty
III06.08.- 11.08.2019zamknięty
IV03.09.- 08.09.2019zamknięty


Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: tomasz.szpor@onet.eu
lub telefoniczny 883 325 750

Kursy wspinaczkowe

KURSY WSPINACZKOWE

Kursy wspinaczkowe

Oferuję kursy wspinaczkowe w zakresie:

KURS WSPINACZKOWY PODSTAWOWY NA WŁASNEJ ASEKURACJI -
6 DNI, WEDŁUG PROGRAMU PZA

sześciodniowy kurs na własnej asekuracji realizowany wg programu PZA. Kurs przeznaczony dla osób które rozpoczynają przygodę ze wspinaniem, chcą poznać sposoby poruszania się i asekuracji w skałach. Na kursie nauczycie się jak bezpiecznie wspinać się z dolną asekuracją, prawidłowo zakładać punkty asekuracyjne, poznacie podstawowe węzły, stanowiska, sposoby zjazdu i podchodzenia po linie, a także elementy autoratownictwa. Absolwenci tego kursu, po opanowaniu materiału, uzyskują możliwość dalszego szkolenia tatrzańskiego (cena kursu 1 000 zł)

Program podstawowego kursu wspinaczki w skałkach

UWAGA : istnieje możliwość zrobienia kursu w dwóch różnych rejonach wspinaczkowych i dwóch różnych rodzajach skały. Pierwsze trzy dni spędzamy w skałach wapiennych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej (np. Podlesice, Rzędkowice , Mirów) następnie dzień restowo - logistyczny , przerzucamy się w granitowe Sokoliki pod Jelenią Górą i tam kontynuujemy kurs przez kolejne 3 dni (koszt 1 200 zł przy czterech osobach chętnych na taki rodzaj szkolenia)

KURS WSPINACZKOWY PO DROGACH UBEZPIECZONYCH -
4 DNI, WEDŁUG PROGRAMU PZA

czterodniowy kurs wspinaczkowy po drogach potocznie zwanych obitymi, realizowany wg. programu PZA. Dedykowany dla osób zdecydowanych na wspinanie z dolną asekuracją po drogach z przygotowanymi punktami asekuracyjnymi. To naturalny kolejny krok np. po ściance wspinaczkowej lub kursie "na wędkę". Na kursie nauczycie się jak bezpiecznie wspinać się z dolną asekuracją , prawidłowo obsługiwać przyrząd asekuracyjny , zjeżdżać . Poznacie także podstawowe węzły i stanowiska .Absolwenci tego kursu nie uzyskują możliwości dalszego szkolenia w tatrzańskiego. (cena kursu 750 zł)

Program kursu wspinaczki po drogach ubezpieczonych

KURS NA WŁASNEJ ASEKURACJI (DOSZKALAJĄCY) -
4 DNI

czterodniowy kurs przeznaczony dla osób które ukończyły kurs na drogach ubezpieczonych, dodający do programu własną asekurację. Na kursie dowiecie się jak samodzielnie asekurować się na drogach nieubezpieczonych. Kurs ten wyrównuje różnice programowe pomiędzy kursem po drogach ubezpieczonych ,a kursem podstawowym . Absolwent takiego kursu , po opanowaniu materiału uzyskuje wiedzę i możliwość dalszego szkolenia tatrzańskiego. (cena kursu 750 zł)

Program kursu wspinania na własnej asekuracji w skałkach (doszkalający)

KURS WSPINACZKOWY Z GÓRNĄ ASEKURACJĄ "WĘDKA" - 3 DNI

trzydniowy kurs dla osób rozpoczynających przygodę ze wspinaniem, niezdecydowanych na pełny kurs i wspinaczki z dolną asekuracją, a nastawionych na bezpieczne weekendowe wspinanie rekreacyjne. W czasie kursu nauczycie się jak bezpiecznie i prawidłowo zawiesić linę na "wędkę", jak asekurować i opuszczać partnera , jak poruszać się w skale . Poznacie podstawowe węzły i stanowiska. Absolwenci tego kursu nie uzyskują możliwości dalszego szkolenia w tatrzańskiego. (cena kursu 700 zł)

Szkolenia wspinaczkowe

KURS AUTORATOWNICTWA - 1 DZIEŃ

jednodniowy kurs pokazujący podstawowe techniki autoratownicze, uczący rozwiązywania podstawowych sytuacji awaryjnych w trakcie wspinania. Kurs przeznaczony dla osób, które ukończyły podstawowy kurs wspinaczkowy lub kurs wspinaczkowy po drogach ubezpieczonych. (cena kursu 400 zł)

wsteczPartnerzy
CamperLhotse
© copyrights 2012 Tomasz Szpor | webdesign : emoweb